Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Sürücüyü ayırma

Yazan Tarih 13 Nisan 2012 – 19:05Yorum Yok

Bilgisayarınız birçok kullanıcı tarafından kullanılıyorsa, her bir kullanıcı için ayrı bir kota tanımlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar alanı kullanımında pek cömert değilseniz, çocuklarınızın oyunlarını, film yüklemeleri vb. kısıtlayabilmek için bir kota getirebilirsiniz.

Bu bellek sınırlaması sadece NTFS ile formatlanmış sürücülerde geçerli. Bu menüye “Başlat/ Bilgisayar” seçeneğinde, dilediğiz sürücü üzerinde sağ tuş ile tıklayarak “Özellikler/Kota/Kota ayarlarını göster” yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz. Burada “Kota yönetimini etkinleştir” ve ayarları belirledikten sonra “Uygula” ile işleminizi sonlandırın.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.