Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Office

TTMail Outlook Ayarları

Yazan Tarih 13 Mayıs 2013 – 21:01Yorum Yok

TTnet webmail pop desteği sayesinde üçüncü parti yazılımlarla kullanabilirsiniz. TTMail Outlook Ayarlarının yapılışını öğrenin.

TTnet mail 2007 yılında yaptığı değişiklikle @ttmail.com hizmet vermeye başladı. TTNet Mail servisinin alt yapısında değişiklik yapıyor. TTnet bir kaç gündür mail hesaplarını yeni alt yapıya taşımaya başlamış..

TTMail Outlook Ayarları


TTMail adresine https://panel.ttnetwebim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

ttmail-logo

ttmail-web-mail

TTMail Outlook 2013 Ayarları

ADIM 1. Microsoft Outlook 2013 başlatın.

ADIM 2. “Dosya / Hesap Ayarları” tıklayın. “E-Posta” sekmesini seçin ve “Yeni / Elle kurulum veya ek sunucu türleri” seçin.

ttmail-web-outlook-2013-hesap ekle

ttmail-web-outlook-2013-elle kurulum

ttmail-web-outlook-2013-pop-veya-imap

ADIM 3. Ayarlarınızı aşağıdaki şekilde yapınız

Kullanıcı Adınız: e-posta@ttmail.com
Gelen Sunucu: pop3.ttmail.com
Giden Sunucu: smtp.ttmail.com

Daha sonra “Diğer Ayarları” tıklayın.

ttmail-web-outlook-2013-pop-veya-imap-ayarlari2

ADIM 4. Diğer Ayarlar

IMAP, POP3 ve SMTP için “Güvenlik doğrulaması gereklidir” seçeneği işaretli olmalıdır. Daha güvenli e-posta alışverişi için SSL desteği etkinleştirilebilir. SMTP portu, standart 25 olarak ayarlıdır. SMTP Portu 587’ye çevrilmelidir. Eğer firmada firewall kullanılıyorsa bu ayarların geçerli olması için sistem yöneticisi ile mutlaka görüşülmelidir.

page

ttmail-web-outlook-2013-son

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.