Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Turkcell Akıllı Depo Nedir?

Yazan Tarih 12 Ocak 2014 – 21:50Yorum Yok

Turkcell akıllı depo ile hatıralarınız güven altında. Fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı Turkcell Akıllı depoya güvenle yükleyebilir dilediğiniz zaman telefonunuzdan, bilgisayarınızdan yada tabletinizden kolayca ulaşabilirsiniz. Artık ihtiyacınız olan dosyalarınız aktarmak yanınızda farklı cihazlar taşımak ve telefon hafızasının dolması gibi sorunların kalmasın.

turkcell-akilli-depo-1

Telefonuzla çektiğiniz bir fotoğrafı yada video anında akıllı depoya yüklebilir dilerseniz sevdiklerinizle dosya büyüklüğü engeline takılmadan paylaşabilirsiniz.

Müziklerinizi telefonunuza indirmenize gerek kalmadan Turkcell Akıllı depoya erişerek dinleyebilirsiniz. Kişisel dosyalarınıza eviniz, işyeriniz yada seyahatinizde dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Akıllı depodaki bilgileriniz şifrelenmiş şekilde çok güvenli Turkcell veri merkezinde tutulur. Bu bilgilere size özel Turkcell şifrenizi kullanarak sadece siz erişebilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo ile tüm kişisel dosyalarınız ihtiyacınız olduğu her an sizinle..

Akıllı Depo Nedir?

Turkcell Akıllı Depo ile fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalarınızı güvenle saklayabilir, internete erişebildiğiniz her yerden ulaşabilir, sevdiklerinizle e-posta ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik Turkcell’lilerin hatıralarını güven altına almak için Akıllı Depo Hoş Geldin Paketi (1 GB saklama alanı) hediye. Akıllı Depo’nun kolay kullanımı ile tanışmak için DEPO yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterli.

Turkcell Akıllı Depo Ekran Görüntüsü

turkcell-akilli-depo-2

Nasıl Kullanırım?

DEPO yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderildiğinde; akıllı telefonunuzla uyumlu uygulama indirme linki otomatik olarak iletilecektir. Akıllı Depo servisini, Android veya iOS telefon ve tabletlere ücretsiz Akıllı Depo uygulamasını indirerek veya bilgisayarınızdan www.turkcell.com.tr/akillidepo adresine giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo Ücreti Ne Kadar Ödeniyor?

turkcell-akilli-depo-3

Turkcell Akıllı Depo Nasıl İptal Ederim

turkcell-akilli-depo-4

Akıllı Depo Servisi iptal talebiniz alındığında, paketinizin bitiş tarihine kadar kalan dönem boyunca kullanıma devam edebilirsiniz. Servis iptal edildikten sonra, 15 gün boyunca Akıllı Depo’ya yeni yükleme yapamaz, sadece Akıllı Depo’da bulunan bilgilerinize erişebilirsiniz. 15 günün sonunda Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir. Turkcell aboneliğinizi iptal etmeniz, numaranızı taşımanız ve hattın devredilmesi durumunda Akıllı Depo Servisi otomatik olarak iptal edilir ve bilgileriniz silinir.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.