Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Twitter Facebook benzer yeni bir arayüz üzerinde çalışıyor

Yazan Tarih 28 Şubat 2014 – 20:50Yorum Yok

Önümüzdeki haftalarda 140 karakter sosyal ağiçin yeni bir tasarım ile milyonlarca kullanıcısına sürprizler sunacak. Bu yeni navigasyon arayüzü ile Facebook’ a yakın bir benzerlik bulunuyor.

Twitter-posible-diseño

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Twitter yeni görünümü heycan verici, Sosyal ağlar artık görselliği daha fazla önem veriyor. Bu değişiklikle görselliğe daha fazla önem verdiği görülüyor.

Yeni tasarım 1500×600 piksel boyutlarında, facebook andıran bir görünüm. Twitter yayınladığı Tweets bakıldığında Fotoğraflar, videolar, takipçiler, tweets, sık kullanılanlar tüm veriler üst kısımda toplanmış görünüyor.

Tüm bu yeni özellikleri önümüzdeki haftalarda twitter yeni görünü mü ile tanışacağız. Yeni tasarımı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.