Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Promosyon

ÜCRETSİZ ESET NOD32 Antivirus 6 Ay Lisans

Yazan Tarih 09 Haziran 2012 – 08:502 Yorumlar

25 yıldır yenilikçi ve en beğenilen antivirüs koruması olan Eset Nod32 6 aylık lisans bedava alın…

Eset NOD32 5 yükler yüklemez sistem kaynaklarını tüketmeden üst düzey güvenlik sağlamaya başlayacak şekilde tasarlandı.

Korumanızı yükseltin

ESET NOD32 Antivirus 5 ile çalışırken, sosyal ağlarda gezinirken, dosya indirirken, çevrimiçi oyun oynarken ya da çıkarılabilir aygıtları kullanırken en yüksek seviyede korunursunuz.

Aklınız kalmasın

ESET NOD32 Antivirus 5 bir çok koruma katmanı ve benzersiz bulut teknolojisi ile tehditlere karşı sizi korur, saldırıları engeller. Hırsızlar sisteminize erişip kişisel bilgilerinizi ele geçiremeden durdurulur.

Bir dolu yeni özellik

İster kurun ve unutun isterseniz ince ayar çekin, ESET NOD32 sizin için bire bir. İhtiyacınız olan tüm özellikler parmaklarınızın ucunda, kişiselleştirilebilir grafik ara yüz ile kontrol tamamen sizde.

Özellikler ve Faydaları :

[Yeni] ESET Live Grid : İnternet tehditlerine ve sosyal medya istismarcılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

[Yeni] Oyun Modu : Dikkatinizi çevrimiçi oyun seanslarına ve önemli işlerinize vermenizi sağlar.

[Yeni] Gelişmiş Aygıt Yönetimi : Çıkarılabilir bellek, CD/DVD gibi tüm aygıtları takılır takılmaz tarar. Aygıtları üretici, boyut ve nitelik gibi özelliklerine göre engelleyebilir.

[Yeni] Gelişmiş HIPS Özelliği : Bu özellik gerçek uzmanlar için. Artık sisteminizin davranışlarını özelleştirebilirsiniz: Kayıt defteri, aktif işlemler ve uygulamalar için kurallar belirleyebilir ve güvenliğinize ince ayar yapabilirsiniz.

Güç Tasarruf Modu : Laptopunuzun pil ile çalıştığını farkederek zamanlanmış görevleri erteleyerek tasarruf etmenizi sağlar.

Akıllı Tespit : Gelişmiş sezgisel tespit teknolojisi henüz hiç görülmemiş zararlıları bile algılayarak sizi bilinmeyenden korur ve bilgisayarınıza zarar vermeden etkisizleştirir.

Minimum Kaynak Tüketimi : Sürekli güvenlik sağlarken hızlı çalışan ve çok daha az kaynak tüketen akıllı bir ürün geliştirdik.

ÜCRETSİZ ESET NOD32 Antivirus 6 Ay lisansı almak için Adımlar :

1.  Promoston sayfasını açın.

http://promos.eset.es/tuenti/

2. Promosyon sayfasındaki formu doldurun.

Gerekli lisans bilgileri forma yazdığınız e-posta adresine bir kaç dakika sonra sonra gönderiliyor.

3. ESET NOD32 5 Türkçe sürümünü aşağıdaki adresten indirin.

http://www.eset.com/download/home/detail/family/2?installer=offline

4. ESET NOD32 Türkçe kurun ve lisans bilgilerini programa girin..

2 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.