Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Promosyon

Ücretsiz Kaspersky Internet Security 2013 Lisans Anahtarı

Yazan Tarih 02 Ekim 2012 – 00:053 Yorumlar

Ücretsiz Kaspersky Internet Security 2013 Lisans Anahtarı veya Etkinleştirme Kodu İndir

Antivirüs olmadan bir bilgisayar silahsız bir asker gibidir. Hiçbir silah ve cephane ile savaş alanında bir asker ne olacağını düşünün. Orada güvende mi?

Ücretsiz Kaspersky Internet Security 2013 Lisans Anahtarı

Benzer bir şekilde bilgisayarınızda antivirüs yazılımı olmadan internette güvenli sörf yapamazsınız. Güven içinde sörf yapabilmeniz için bilgisayarınıza lisanslı bir antivirüs yazılımı yüklemelisiniz. KaspKaspersky Internet Security 2013, çeşitli virüsler, solucanlar, rootkitler, trojanlar, malware ve diğer tüm tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilir kapsamlı ve güçlü bir antivirüs uygulaması.

Bu gün size antivirüs yazılımları içinde en iyisi olan KIS yani Kaspersky Internet Security 2013 hiç bir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

90 gün içinde lisans almak için bu aktivasyon kodu kullanın: 4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H  veya  QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

Kaspersky Internet Security 2013 Yükleme ve Etkinleştirme

1. Özel kurulum dosyasını buradan indirin.

2. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını yani indirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak kurulumu işlemini başlatın.

3. Açılan pencerede büyük yeşil “Install” butonuna tıklayın.

4. Kaspersky Internet Security 2013 Kurulumu işlemi bir kaç dakika sürebilir.

5. Yükleme sonunda “Finish” tuşuna basın.

6. Kaspersky Internet Security 2013 sonraki penceresindesize etkinleştirme kodunu girmeniz istenecektir.

Yani Kaspersky Internet Security 2013 aktivasyon kodu veya ekranda görüldüğü gibi bu makalenin başında verdiğim lisans anahtarını girin ve “İleri” butonu tıklayın.

7. Sonra, KAIS 2013 aktivasyon kodu gerçek ya da değil ve daha aktif olacak olup olmadığını kontrol etme işleminden sonra “Finish” e tıklayın.

8. Kaspersky Antivirus 2013 ile internet üzerinde güvenliğin keyfini çıkartmaktadır.

3 Yorumlar »