Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Video İndirme Programı

Yazan Tarih 15 Şubat 2010 – 16:195 Yorumlar

Artık webten video indirmek için ayrı ayrı program aramanıza gerek yok tek programla tüm video formaları indirebileceğiniz programı : iWisoft Free Video Downloader

iWisoft Free Video Downloader tüm video paylaşım sitelerinde izlediğiniz videoları bilgisayarınaza indirmenize yarayan ücretsiz ve kullanıcı dostu bir programdır. Popüler video paylaşım sitesindeki izlediğiniz videolarıda indirebilirsiniz.

iWisoft Free Video Downloader ile video, müzik ve flash animasyonları kolaylıkla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu program ile FLV, F4V, MP4, M4V, WMV, ASF, MPG, MPEG, RM, RMVB, MOV, AVI, MP3, WMA, SWF… gibi bilinen tüm uzantılı dosyaları indirebilirsiniz..

Özellikler:

  • HTTP protokolü kullanan flash video içeriğine sahip tüm internet internet sitelerinden indirme işlemi yapabilirsiniz
  • Bazı video indirme programları sadece HTTP protokolü kullanan sitelerden indirme yapmanıza izin verirken, iWisoft Free Video Downloader RTMP/RTMPT protokolü kullanan internet sitelerinden de indirme yapmanıza olanak sağlar (BBC News, Yahoo News gibi)
  • İnternet sitesindeki tüm videoları yakalayarak önizleme ile görüntüleyebilirsiniz, böylece hangilerini indirmek istediğinize karar verebilirsiniz.
  • Internet Explorer, Firefox, Opera ve yaygın kullanılan tüm internet tarayıcıları ile uyumludur
  • Yaygın olarak kullanılan tüm video, müzik ve flash animasyonları indirebilirsiniz
  • İnternet sayfasını kapatsanız bile video indirmeye devam edebilirsiniz.
  • Birden çok videoyu aynı zamanda indirebilirsiniz.
  • Yarım kalmış ya da durdurulmuş indirme işlemlerine sonradan devam etmenize olanak sağlar.
  • Dahili video oynatıcı özelliği ile indirdiğiniz flash videoları izleyebilirsiniz.
  • Basit kullanıcı arayüzü ve kolay kullanım.

inDir : Video İndirme Programı 2.1

5 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.