Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Theme Pack

Vista için Ücretsiz Tema Siteleri

Yazan Tarih 17 Nisan 2009 – 19:48Yorum Yok

Tema, bilgisayarınızın masaüstünde kullanılan görsel öğeler ve sesler topluluğu.

Tema, pencereler, simgeler, yazı tipleri, renkler gibi çeşitli görsel öğelerin görünüşünü belirler ve sesler içerebilir. Sizlerde Windows Vista’ nın görünümünden sıkıldıysanız 7 adet tema web sitesinden beğendiğiniz temaları indirip kullanabilirsiniz.

 

 

 

1. Deviant Art

2. Vista 123

3. My Vista Themes

4. Vista Themes

5. Vista Themes

6. Vista Styles

7. 9 Vista Themes

Not : Temaların nasıl yüklendiğini buradan öğrenebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.