Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

VPN (Sanal Özel Ağ) Kullanmanın Yararları

Yazan Tarih 01 Ekim 2013 – 18:45Yorum Yok

Sanal Özel Ağ (VPN) verilerin kolay ve güvenli transferi kolaylaştırmak için kamu malı üzerinde birbirlerine bağlantılı bilgisayarlar özel bir ağdır. Kısacası, bir VPN geleneksel güvenli veri erişim ve transfer için gereken birden fazla bilgisayar ile büyük şirketler tarafından kullanılır. Ancak düzenli internet kullanıcı olarak, VPN değerli güvenlik araçları tutar

images

VPN (Sanal Özel Ağ) Kullanmanın Yararları

✔ Güvenli ve anonim İnternet

Temel olarak, bir Internet bağlantısı şifrelenmemiş olduğunu, ve bunun için arayan insanlara verilere erişebilir. Bu, farklı kullanıcıları bir dizi eğlendirmek ortak Wi-Fi etkin noktaları durumunda daha uygun olduğunu. El ve mobil cihazların artan popülaritesi nedeniyle, ortak Wi-Fi ve Internet noktaları önem kazanmaktadır. Bir VPN hizmeti kamu malı üzerine göndermeden önce aygıtı düzeyinde verileri şifreler. Bu nedenle, ne olursa olsun internet bağlantısı türüne nerede olursanız, ve, bir VPN Internet özgürlüğünü tadını çıkarırken anonim ve güvenli yardımcı olacaktır.

✔ İnternet sansürü Bypass

İnternet sansürü ülkede bir çok önemli bir sorundur, ve çeşitli baskıcı rejimleri aktif içeriği engellemek ve konuşma İnternet özgürlük ve sağ zevk vatandaşlarının önlemek için internet sansürü uygulamak için bilinmektedir. Bir VPN sunucusuna bağlanarak, kullanıcıların güvenlik duvarları ve bloke içeriğe erişmek ve% 100 İnternet özgürlük zevk internet sansürü aşmak için IP değişen teknolojileri kullanabilir.

✔ Engeli web siteleri kaldır

Bu Netflix, Hulu ve sadece belirli bir demografik hitap BBC iPlayer çok sayıda eğlence kanalları vardır.BBC iPlayer sadece İngiltere’de mevcut iken bu Netflix ve Hulu gibi web siteleri, sadece ABD kitleye mevcuttur. Kendi demografik dışında bu web sitelerine erişimini yerel bir IP adresine değiştirmeden mümkün değildir. Bir VPN servis sağlayıcı kullanıcı ABD veya İngiltere’de bir sunucu veya eğlence web sitesi ile ilgili herhangi başka bir ülke seçerek kendi IP adresini değiştirmek için izin verir.

✔ Güvenli online finansal işlemler

Online işlemler günlük yaşamın bir parçasıdır. Çevrimiçi bankacılık, kredi kartı ödemeleri, online ödeme ağ geçitleri, e-posta sunucuları, dosya depolama ve online işlemler her türlü hassas kişisel transferi gibi mali bilgileri içerir. Normal bir ağ özellikle kamu Wi-Fi etkin noktaları durumunda, şifreleme düşük düzeyi nedeniyle saldırılarına karşı zayıf. VPN Eğer hassas bilgileri ele geçirmesini gelen meraklı gözlerden, bilgisayar korsanları, bilgi phishing ajanlar ve kimlik hırsızları önlemek için gelen ve giden tüm verileri şifrelemek için izin verir.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.