Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Windows 7 Kısayol Tuşları

Yazan Tarih 16 Ocak 2009 – 20:01Yorum Yok

Klavye kısayolları iki veya daha çok tuşu içeren tuş bileşimleri olup, bu tuşlara birlikte basıldığında normalde farenin veya diğer bir işaretleme aygıtının kullanılmasını gerektiren görevler gerçekleştirilebilir.

 Klavye kısayolları bilgisayarınızla etkileşimde bulunmanızı kolaylaştırarak, Windows ve Internet ile çalışırken daha az zaman ve çaba harcamanızı sağlayabilir. Kısayollar için, programların menülerine bakın. Menüdeki bir harfin altının çizili olması genellikle, ALT tuşuyla birlikte bu altı çizili harfin tuşuna basıldığındaki etkinin söz konusu menü öğesini tıklatmayla aynı olduğu anlamına gelir.

Windows 7 Genel Klavye Kısayolları

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.