Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Windows 7 Pencere Rengini Değiştirme

Yazan Tarih 04 Aralık 2011 – 22:08Yorum Yok

“Bilgisayarınızdaki görsel öğeleri ve sesleri değiştirin” menüsüne tekrar geri döndüğünüzde “Pencere rengi”ni değiştirebileceğinizi göreceksiniz.

Size sunulan “gökyüzü” pencere rengi olan açık mavi tonları beğenmediyseniz “Renk karıştırıcısını göster” seçeneğinden beğendiğiniz renkleri kolayca belirleyin. Windows 7’nin(Vista’daki gibi) bir diğer özelliği de cam etkisi görselliğini sağlaması. Bu şeffaf etkiyi oluşturabilmek için “Saydamlığı etkinleştir” kutucuğunun işaretlenmiş olması gerekiyor. “Renk yoğunluğu” sürgüsü ile saydamlık derecesini belirleyin. Son olarak “Değişiklikleri kaydet”i tıklamayı unutmayın. En son adımda “Temayı kaydet” seçeneği ile belirlediğiniz tüm değişiklikleri bir tema başlığı altında toplayabilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.