Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Theme Pack

Windows 7 Tema Paketi

Yazan Tarih 30 Temmuz 2009 – 19:5231 Yorumlar

Windows 7 yenilikleri dört bir yanda tanıtılıyor, yeni özelliklerin anlatılması, pratik bilgilerinin yanında,  görsel özelliklernin gelişimi için şimdiden yeni temalar yapılıyor..

Windows 7 Tema Paketi


Microsft’ un Windows 7′ nin çıkış tariflerinin açıklamasının ardından bir çok torrent sitesinde RTM sürümümlerinin cirit atması ile bir çok kullanıcı Windows 7 kullanmaya başladı. Windows 7 ilgili bir çok özellik pratik bilgilerin yanında görsel özelliklerde çıkmaya başladı.

Yeni temalar, duvar kağıtları, simgeler ve Aero temaları yeniden tasarlanıp paylaşılmaya başlandı…

Windows 7 için farklı kategorilerde çeşitli temalar bulunuyor. Bunları indirip kullanabilirsiniz.

Temaların yüklenmesi çok kolay indirdiğiniz tema paketini açın, beğendiğiniz temayı çift tıklayın tema otomatik değişecektir. Yüklü temaları görmek için Masaüstünü sağ tıklayın Kişileştir’ i tıklayın. Burada yüklü olan tüm temların listesini görebilirsiniz..

Windows 7 Logo Themes Pack

Windows 7 Tabiat Themes

Windows 7 için tasarlana doğa tabiat olayları görüntülerin yer aldığı paktler. Aşağıdaki Windows 7 Tabiat Themes görüntülerini kullabilmeniz için resimleri tıklamanız yeterli

Windows 7 Build 7068 Themes

Windows 7 Build 7068 Themes indirmek için resimleri tıklayın..

Windows 7 Ultimate Theme Pack

Ultimate Windows 7 temalar paketi temalar farklı renk kombinasyonları içeriyor.

Windows 7 Micheal Jackson Themes

Windows 7 Michael Jackson Tema Paketi, Bu paketi Michael Jackson Işık, Michael Jackson Orijinal, Twilight Michael Jackson, Michael Jackson Karanlık temalar paketi ile birlikte gelir.

Micheal Jackson Themes indirmek için resimlerin üzerini tıklayın…

Windows 7 için Yeni Temaları buradan takip edebilirsiniz : http://www.iyiblogcu.net/windows-7-themes/

Windows 7 Temaları Nasıl Yapılıyor öğrenin..

31 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.