Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Windows 8.1’in fiyatları belli oldu!

Yazan Tarih 18 Eylül 2013 – 20:36Yorum Yok

Windows 8.1’in satış fiyatları sonunda açıklandı! İşte ona sahip olmak isteyenlerin ödeyeceği bedel.

Windows 8.1 güncellemesi Ekim’de Windows 8 için ücretsiz sunulacak. İşletim sistemini ilk kez satın alacaklar için ise yeni fiyatlar ortaya çıktı.

windows-8-1-800x400

Eski bir Windows sürümünü kullananlar, 17 Ekim’den sonra Windows 8.1’e sahip olmak için 119.99 dolar, Windows 8.1 Pro için 199.99 dolar ödeyecekler. Microsoft, bu fiyatların bölgeden bölgeye değişebileceğini söylüyor. ABD fiyatları, şu anki Windows 8 fiyatlarıyla hemen hemen aynı.

Microsoft, Windows 8.1’i satın alanların “önceki tam Windows sürümlerine” ihtiyaç duymayacaklarını, yani yükleme için eski bir Windows sürümünün yüklü olmasının gerekmeyeceğini söylüyor. Şu an piyasadaki Windows 8 ise aslında bir “yükseltme sürümü”.

Windows 7’den Windows 8.1’e geçecek olan kullanıcılar, dosyalarını saklayabilecekler ancak Office dahil masaüstü uygulamalarını tekrar yüklemeleri gerekecek. Windows XP ve Vista kullanıcılarının Windows 8.1’i indirmek yerine DVD’den ön-yükleme yapmaları tavsiye ediliyor. Microsoft, XP ve Vista’daki dosyaların, ayarların ve programların Windows 8.1’e geçiş sırasında yeni işletim sistemine taşınmayacağını vurguluyor. [Chip Online]

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.