Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Windows 8 Enterprise 90 Günlük Deneme Hemen İndir

Yazan Tarih 17 Ağustos 2012 – 19:39Yorum Yok

Microsoft Windows 8’in nihai sürümü üzerinde uygulamaları oluşturmak ve sınamak için Windows 8 Enterprise sürümü 90 günlük deneme kopyası (32-bit ve 64-bit kullanılabilir) yayımladı..

Microsoft, Windows kullanılabilir Ücretsiz deneme değerlendirme yazılımı olarak ilgilenen kurumsal ve ticari müşterileri için Windows 8 Enterpise ücretsiz indirmelere açtı.Windows 8 Enterprise sürümü 90 gün boyunca ücretsiz hiç bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Win 8 Enterprise 90 günün sonunda lisans satın almanız gerekecek. Windows 8 Enterprise kullanmaya devam etmek isteyenler lisans satın aldıktan sonra temiz bir yükleme yapmanız gerekiyor..

Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
  • RAM: 1 gigabayt (GB) (32-bit) veya 2 GB (64-bit)
  • Sabit disk alanı: 20 GB
  • Grafik kartı: WDDM sürücüsü ile Microsoft DirectX 9 grafik aygıtı

Windows 8 Enterprise : 32-bit (x86) sürümünü indirin 

Windows 8 Enterprise : 64-bit (x64) sürümünü indirin

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.