Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Windows 8 Oyunları

Yazan Tarih 02 Mart 2012 – 14:42Yorum Yok

Windows standart oyunları Windows 8′ de değişiyor..

Windows 7 veya Windows XP önceki sürümleri baktığınızda, bu oyun Windows 8 temelden değişmek üzere olduğunu fark edeceksiniz. Windows 8 Tüketici Önizleme sürümünde Pinball FX2 ve Solitaire ve Windows Store 13 ek ücretsiz oyunlar ile birlikte geliyor.

Pinball FX2

Bir popüler Xbox Live Arcade ve Playstation 3 langırt oyunu. Sadece oyunun ilk tablo oynamaya almak gibi görünüyor, ancak Windows 8 altında oyun yeteneklerini vurgulamak için yeterlidir.

Solitaire

Eski Solitaire İyi.

Flow

Eğer bir ızgara üzerinde aynı renk noktalar bağlamak zorunda bir puzzle oyunu. Temel, 5 × 5 ızgara seviyeleri oldukça hızlı tekrarlayıcı almak. Oyun biraz daha zorlu ve eğlenceli kılan yerine büyük ızgaralarda geçiş yapabilirsiniz.

Wordament

Size şampiyonu olmak için bir arayış içinde herkese karşı rekabet bir multiplayer kelime bulma oyunudur. İyi bir dokunmatik ekran ile oynabilir. Bir de fare ile oynanabiliyor.

Cut The Rope (Halat Kesme)

Oyunun amacı Om Nom ve ağzına şeker manevra etmektir. Şekeri seviyesi tüm yıldız toplamak ve Om Nom beslemek için halatları doğru sırada kesmeniz gerekiyor. Oyun iyi bir dizüstü bilgisayarın touchpad ile değil, bir fare veya dokunmatik ekran ile daha iyi oynayabilirsiniz

Pirates Love Daisies ( Korsanlar Papatya Seviyor )

Bir korsan temalı Tower Defense oyunu.

Puzzle Touch (Dokunmatik Puzzle)

Bu bir puzzle oyunu iyi dokunmatik ekranlar üzerinde oynanır.

Hive Mind ( Hive Zihin  )

Bu puzzle oyununda, ekranda hücrelere sözde kovanı kelimenin harfleri doldurmak zorunda. Kovanı tüm kovanı kelimenin yedi harf ile dolu gereken yedi “çiçekler” vardır. Oyun ekranında doğru harfleri yerleştirmenize yardımcı ipuçları sunuyor.

Pew Pew

Eğer sağ tarafta bir sopa ile uzay gemisi kontrol bir arcade tarzı oyun. Bu fare veya touchpad ile kontrol etmek için oldukça zor olduğu için yine iyi, dokunmatik cihaz üzerine yerleştirilir.

FlipSaw

Bir flipsaw puzzle oyunu. Fare her ikisi ile veya dokunmatik ekran çalınabilir.

Tren Titans

Bir tren oyunu. Nowhere Sid Meier’in Railroad Tycoon gibi karmaşık ama yine de eğlenceli bir oyun. Size bir giriş olarak ilk beş bulmaca bu eylemi tamamladıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Caz Trump Yolculuğu (Jazz Trump’s Journey)

Güzel fikirler ve mükemmel bir sunum ile atlama ve çalıştırma, ve müzik macera karışımı.

Hava Futbol  (Air Soccer)

Air hockey gibi çalan bir futbol oyunu. İdeal bir dokunmatik ekran üzerinde oynanır.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.