Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Windows için en iyi 7 Ücretsiz İndirme Yöneticileri

Yazan Tarih 11 Aralık 2011 – 14:04Yorum Yok

İndirme Yöneticileri artık çok popüler ve Internet üzerinden kolay ve hızlı dosya indirme size yardımcı olur. Hemen hemen hepsi duraklatma ve indirmeye devam etme yeteneğine sahip.

İndirme Yöneticileri de aslında paralel bir indirme sunucularını kullanarak indirme siteleri hızlandırır ve bu İnternet hızı çok yüksek olmayan kişiler için yararlı olabilir. Kullanıcıların büyük dosyaları indirirken en iyi şekilde almak için pek çok özellik sunan birçok ücretsiz indirme yöneticisi vardır. Bu yazıda, internetten dosya indirmek için en iyi ücretsiz ve ücretli araçlar kapsamaktadır.

Ücretsiz Download Yöneticileri

1. Free Download Manager : Bu, en popüler ücretsiz indirme yöneticisi biridir. Çok güçlü, kolay kullanımlı ve tamamen ücretsiz bir indirme hızlandırıcısı ve yöneticisi. Ayrıca, FDM% 100 güvenli, en sık kullanılan bir biri haline GPL lisansı altında dağıtılan açık kaynak kodlu yazılım.

inDir : Free Download Manager

2. Download Accelerator Plus : kullanılabilir popüler ücretsiz indirme yöneticileri biri olarak bilinen Windows . DAP reklam destekli güçlü hızlanma ve indirme araçları ve ücretsiz sürümü en komple set sağlar. DAP patentli teknolojisi çok kanallı ve otomatik ayna arama güç ve önemli ölçüde daha hızlı indirme hızları teslim için kabul edilmiştir.

inDir : Download Accelerator Plus

3. Windows için Orbit Downloader :  Orbit Downloader, Myspace, YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare, destek RTMP, video / müzik / medya akışı gibi internetten dosya indirirken yardımcı olur. Aynı zamanda daha kolay ve daha hızlı indirme genel yapar. Orbit Downloader, aynı zamanda diğer kullanıcıların bant genişliği kullanan bir peer-to-peer istemci gibi hareket ederek indirme hızlandırır

inDir : Orbit

4. Windows için FlashGet : FlashGet henüz başka bir freeware , MHT (Multi-server Hyper-Threading Ulaşım) tekniği kullanır çeşitli protokollerini destekler ve mükemmel bir belge yönetimi özellikleri, Windows için indirme yöneticisi.

inDir : FlashGet

5. JDownloader : Jdownloader, geliştiricilerin kolay ve hızlı bir şekilde indirme olması gerektiği gibi yapan çok büyük bir topluluk ile ücretsiz, açık kaynak indirme yönetim aracı konumundadır. Kullanıcılar, indirme başlatmak, durdurmak veya duraklatmak bant genişliği sınırlamaları, otomatik özü arşiv ve daha fazla ayarlayabilirsiniz.

inDir : JDownloader

6. Fresh Download : mp3 dosyaları, film dosyaları, resim koleksiyonları, vb gibi turbo ücretleri, internetten dosya indirme, turbo ücretleri bu aracı kullanarak, bu kullanımı kolay ve çok hızlı indirme yöneticisi FTP, HTTP ve HTTPS protokollerini mevcut internet bağlantısını kullanarak dosya indirme.

inDir : Flesh Download

7. Microsoft Download Manager : muhtemelen, indirme yöneticileri, basit ve kolay bir şekilde dosya indirmek için sağlayan basit. Aynı zamanda, hızlı ve güvenilir bir uygulama ve multimedya dosyaları gibi büyük dosyaları indirirken yapar. Bu kullanıcıların Microsoft Web sitelerini destekleyen dosya yüklemeleri yönetmenize yardımcı olmak için özel olarak dizayn edilmiştir.

inDir : Microsoft Download Manager

Ücretli Download Yöneticileri

8. Internet Download Manager : Internet Download Manager (IDM) kadar indirme hızlarını artırmak için 5 kez, terar indirme ve zamanlayarak indirme yapabileceğiniz araçtır. C Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam veya kesintiye indirme kaybetti bağlantıları, ağ sorunları, bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık yeniden başlar.

inDir : Internet Download Manager

9. GetRight Download Manager : Bu, herhangi bir İnternet bağlantısı için harika ve bir kablosuz veya çevirmeli bir bağlantı kullanıyorsanız, özellikle önemlidir. GetRight kullanırken, bıraktığı indirme hakkı devam etmek mümkün olacak.

inDir : GetRight

10. Mass Downloader : MetaProducts Mass Downloader, video / ses akışı ve maksimum hızda internet sitelerinden dosya indirmek için kolaylaştıran bir Windows indirme yöneticisi uygulaması. Indirmeye devam desteklenmektedir. Çoklu kanal teknolojisi, karşıdan yükleme süresini önemli ölçüde azaltır.

inDir : Mass Downloader

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.