Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Windows Media Center’ da Youtune ve Dailymotin videolarını izleyin

Yazan Tarih 19 Mart 2010 – 20:08Yorum Yok

Youtube, Dailymotion ve Soapbox videolarını Microsoft Media Center izleyebilirsiniz..

Windows Media Center programında Tv, Video ve müzik dinlemenin yanında Ek Özellikler bölümünü kullanarak oyun, rss ve video paylaşım sitelerini de bu bölümden takip edebilirsiniz..

Yükleyeceğiniz bir Plug-in ile Youtube, Dailymotion ve Soapbox video paylaşım sitelerindeki en çok izlenen, yeni eklene videolar gibi başlıkları Media Center ile takip edeceksiniz..

Media Center’ da bu özelliği kullanmak için Macro Tube plug-in for Media Center eklentisini indirin ve kurulumunu yapın..

Başlat‘ ı tıklayın.

Tüm Programlar  / Windows Media Center’ ı başlatın..

Media Center başladığınında Ek Özellikler bölümüne girin..

Şimdi video paylaşım sitesini üzerine gelerek seçin..

Açılan sayfada video’ ları tarih, en çok oy alan, en çok izlenen gibi sıralamalanmış şekilde bulabilirsiniz. Videoların üzerini tıklayarak izleyebilirsiniz.

inDir : Macro Tube plug-in for Media Center : 32 bit | 64 bit

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.