Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Bilişim Teknolojileri

Windows Phone 8 Bedava Olacak!

Yazan Tarih 15 Aralık 2013 – 17:04Yorum Yok

Microsoft’un işletim sistemi Windows mobil artık bedava mı verilecek? Microsoft en çok HTC’ye işletim sistemi satıyor. Bunun yanında Samsung da çok az şekilde Windows işletim sistemini kullanıyor. Microsoft da bu isimlere işletim sistemini bedava temin etmeyi düşünüyor.

İçerik

Resmi olarak gelmeyen bilgilere göre Microsoft kendinden başka bir avuç kalan ve Windows Phone 8 işletim sistemi kullanan üreticilere işletim sistemini bedelsiz verecek. Bunu Android platformunun karşısında durabilmek için yapacak. Ancak şunu da göz ardı etmemek gerekir. Nokia Microsoft’un oldu. Onu biliyoruz. Zaten en çok Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan da Nokia. Bu nedenle Microsoft’un bu işten zararı olmaz. Bir de Android ile başa çıkmak gibi bir niyeti olduğunu düşünürsek kar ve zarar birbirini dengeleyecektir.

Bilgiler resmi değil, ancak mantıklı bir fikir gibi duruyor. Bu nedenle Microsoft’un da bu düşünceyi gerçekleştirmesi mümkün olabilir.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.