Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows XP

Windows Ürün Anahtarı Güncelleştirme Aracı

Yazan Tarih 11 Eylül 2009 – 20:11Yorum Yok

Microsoft, sahte lisanslamaya karşı korumak için Windows ürün Anahtarı Güncelleştirme Aracı geliştirdi.

Yasadışı lisans anahtaru kullanan Windows kullancıılarının kullandıkları ürün anahtarını yeni aldıklları bir Windows işletim sistemine ait Yasal Lisans Anahtarı ile değiştirilmesini sağlayan ücretsiz bir araçtır..

Microsoft aracı, yasadışı bir Windows sürümünü yeni yükleme yapmadan yasal bir sürüme dönüştürme olasılığı sunuyor..

 

1. Windows Ürün Anahtarı Güncelleştirme aracını indirip çalıştırın..

2. İstendiğinde COA’nızda bulunan ürün anahtarını girin ve güncelleştirmeyi başlatmak için İleri‘yi tıklatın.

3. Güncelleştirme işlemi tamamlandığında, bilgisayarınızı yeniden başlatmak için Son‘u tıklatın. Bilgisayarınız yeniden başladığında ürün anahtarı, COA ürün anahtarı ile eşleşecektir. Bu araç ürün anahtarınızı COA ürün anahtarı ile eşleştiremezse Microsoft Destek‘e başvurun.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.