Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Windows USB Engelleyici

Yazan Tarih 15 Aralık 2013 – 16:43Yorum Yok

Özellikle tek bir tıklama ile sistemin USB portu kilitleme basit bir araç sunmak için tasarlanmıştır.

windowsusbblocker_mainscreen

Windows USB Engelleyici böyle bir aygıt bağlandığında ve Windows erişilebilir, böylece kolayca PC’nizdeki tüm USB portları devre dışı bırakmanızı sağlayacak kullanışlı bir programdır. programı ayrıca bilgisayarınızın USB bağlantı noktalarından yeniden etkinleştirmek kullanımı mümkün durumda güvenilir bir depolama aygıtına veya veri aktarmak gerekir. Windows USB Blocker ile harici sabit sürücüler gibi sadece flash sürücüler veya taşınabilir depolama aygıtları erişilemez. Diğer donanım, fare, klavye, kablosuz veya Bluetooth adaptörü gibi, vb kulaklık, hoparlör, normal olarak çalışacaktır.

Windows USB Blocker Özellikleri

  • Taşınabilir
  • Basit GUI arayüzü
  • Kablosuz klavye gibi bloklar, sadece USB Depolama Aygıtı diğer normal USB Aygıt, vb fare etkilenmeden kalır
  • Eğer sistem kapalı oturum veya yeniden başlatmanız gerekmez
  • Kurulum ve un-kurulum için yerel yükleyici mevcut

Windows USB Blocker şimdi buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.