Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Windows ve Office in ürün anahtarını hemen görüntüleyin

Yazan Tarih 13 Mayıs 2013 – 19:40Yorum Yok

Birden çok bilgisayar kullanımının gerektirdiği ortamlarda çalışırken, o an kullandığınız PC’nin ürün anahtarına ihtiyaç duymayabilirsiniz. Ancak bilgisayarı yeniden kurarken ilgili anahtara tekrar gereksinim duyacaksınız. Bu gibi durumlarda genellikle ürün kimliği ile ürün anahtarı karıştırılır. İngilizce bir yazılım olan ProduKey ile bu ürün kodlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Windows ve Office in ürün anahtarını hemen görüntüleyin

produkey

Sisteminizde hemen hemen hiç yer kaplamayan NirSoft’un bu başarılı yazılımı Windows’un tüm sürümleriyle de uyumlu. 64 bit’lik sistemlerde de kullanabileceğiniz aracı http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html adresinden indirebilirsiniz. Ancak yazılım lisans verilerine erişebildiği için Kaspersky Internet Security tarafından zararlı yazılım olarak değerlendiriliyor ve web’den indirme işlemi engelleniyor.

Eğer yazılımı internetten indirmek istiyorsanız, bunun için önce güvenlik yazılımını kapatıp daha sonra indirme işlemini başlatmalısınız. Daha sonra sıkıştırılmış ZIP dosyasını açın ve “ProduKey.exe” uygulamasına çift tıklayın. Herhangi bir kurulum ve yapılandırma gerektirmeyen yazılım kullanmakta olduğunuz sistemin ürün anahtarını hemen gösteriyor. Ayrıca SQL ve Exchange sunucu lisansları da kaydediliyor. Belirlenen veriler bir metin dosyası olarak kaydedilebiliyor. “File / Select source” komutu sayesinde, bir başka kaynak belirleyebiliyor ve böylelikle başka bilgisayarların da ürün anahtar bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.