Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Wordpress

Yeni kayıtlı kullanıcıları nasıl görüntülenir

Yazan Tarih 13 Aralık 2013 – 23:49Yorum Yok

Eğer WordPress blog veya web sitesi userregistration izin verirseniz, ne son 5 kayıtlı kullanıcımız görüntülenmesi hakkında? İşte bunu yapmak için basit ve etkili bir reçetedir.

untitled

Basitçe yeni kayıtlı kullanıcıları görüntülemek istediğiniz yerin altındaki kodu kopyalayıp yapıştırın. Bu kodu 5 kullanıcıları görüntülemek, sen on line 2 bu numarayı değiştirebilirsiniz.

<ul>
<?php $usernames = $wpdb->get_results(“SELECT user_nicename, user_url FROM $wpdb->users ORDER BY ID DESC LIMIT 5″);
foreach ($usernames as $username) {
echo ‘<li>’ .get_avatar($username->comment_author_email, 45).'<a href=”‘.$username->user_url.'”>’.$username->user_nicename.”</a></li>”;
}
?>
</ul>

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.