Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Youtube Türkiyeden İzlenemeyen Videolar

Yazan Tarih 16 Mart 2014 – 16:30Yorum Yok

İnternet yasakları 2014 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylandı. Peki bundan sonra neler olucak..

TBMM büyük tartışmalar kabul edildi ama tartışmalar bitmedi. Kabul internet yasası günlük internet kullanımında nasıl etkileyecek. Facebook, Twitter ve Youtube kapatılacak mı? yada nasıl etkilenecek.. Yeni internet yasası yürürlüğe girdi ve ilk etkilenen Youtube oldu..

youtube-izlenemeyen videlar

Youtube’ de videolar neden izlenemiyor?

Yeni internet yasası uygulanmaya başladı ve bundan ilk etkilenen youtube oldu. Youtube girdiğinizde izlemek istediğiniz videoların bazılarının açılmadığını dikkat etmişsinizdir. Bunun nedeni Youtube değil. Türkiyede bu video erişim yasaklandığı için videolar izlenemiyor.

Peki nasıl izlenir?

Yeni internet yasasının girmesi ile youtubede izlenilemeyen videoları izleyebilmek için VPN teknolojisini kullanarak youtube’ de tüm videolar izleyebilirsiniz.

VPN nedir? İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır.

Youtube yayınlanan videoları izlemek istiyorsanız vpn bağlantı oluşturarak izleme imkanına sahip olabilirsiniz. VPN bağlantısı için bir vpn hesabına ihtiyacınız olucak. Ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bir hizmetlerden birini tercih etmelisiniz. VPN ücretsiz hesaplardan yararlanmanızda tek dezavantajı süre kısıtlamasının olması. Yani size verilen şifreyi belli sürede kullanabiliyorsunuz. Süre bittiktten sonra yeni şifre ile bağlanmanız gerekiyor.

Ücretsiz VPN Hesapları

Youtube’ de yasaklanmış, silinmiş , yada kısıtlanmış videoları izlemek istiyorsanız aşağıda paylaşacağım ücretsiz vpn hesaplarını kullanabilirsiniz.

Hollandaİngiltere Amerika Birleşik Devletleri

Daha fazla VPN hesabı için burayı tıklayın.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.