Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Güncel, Program Tanıtımları, Yazılım

2015 e Girerken En İyi ve Başarılı Antivirüs Programları

Yazan Tarih 25 Kasım 2014 – 01:31Yorum Yok

Antivirüs programlarına virüs programı demek alışıla gelmiş de olsa aslında yanlış bir tabir kullandığımız açık. Virüslerin kendisi bir programdır bu yüzden virüs programını aramak istemeyiz aslında 🙂 Bilgisayarımıza musallat olan bu pis virüslerden nasıl kurtulacağız dediğimizde hemen antivirüs programı indireyim demeliyiz.   En iyi virüs programı demek yanlış olup doğrusu en iyi antivirüs programı demektir. Zaten bilgisayar kullanıcıları olarak ücretsiz antivirüs olsun da bedava kullanalım nasıl olursa olsun diyoruz.

En İyi Antivirüs Programları

En İyi Ücretli ve Ücretsiz Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programları 

kıyaslamaya çalışırsak ortalama aşağıdaki gibi bir sıralama çıkıyor. Sıralama olarak tersten gitmek mantıklı olur diye böyle bir sıralama oldu.

 

8.G Data AntiVirus :  Oldukça hızlı, sistemde pek ağırlık oluşturmayan bir yazılım olarak görünse virüs yakalama ve temizleme başarısı ortalamanın altında. Basit bir arayüze sahip olması kullanım kolaylığı sağlasa da ince ayarlara ulaşmak isteyince bulmak zor.

Gdata Antivirüs

Gdata Antivirüs

 

G-data ürkiye Resmi Web Sitesi

7. Avast! AntiVirus : Eskilerden bir antivirüs programı ilk çıktığı zamanlar çok çok iyiydi. Sonra başarının verdiği rehavet ile gerilere düşmeye ve kurulduğunda sistemin anasını ağlatmaya başladı. Ama ücretsiz sürümü hiç yoktan iyidir diyebilecek şekilde orta düzey bir koruma sağlıyor. Flash bellek taraması çok yavaş. Açılış taraması özelliği iyi sistem tam başlamadan tarama yapabiliyor.

 

Avast Antivirüs

Avast Antivirüs

Avast Resmi Web Sitesi

6. AVG AntiVirus : Avast ile benzer özelliklere sahip arayüzü farklı. Ücretsiz antivirüs ne kursam diye soruyorsanız fena değil denebilir. Avanst tan daha iyi . Ama ücretli antivirüslerin yakaladığı çoğu şeyi görmezden geliyorlar hatta bulup temizleye miyorum da dediği oluyor. Çok güvenmemekle birlikte parasız antivirüs kullanmak isteyenler bilgisayarlarına kurabilir.

Avg Ücretsiz Antivirüs

Avg Ücretsiz Antivirüs

 

Avg Antivirüs Resmi Web Sitesi

5.F-Secure AntiVirus :  F-Secure programı windows a bulaşan virüsler için iyi ama web sitelerinden gelen virüslere karşı çok zayıf sistemi yavaşlatmasada günümüzün çoğu web tarayıcıları üzerinde geçtiğini düşünürseniz pek sağlam duruş sergilemiyor.

 

FSecure Antivirüs

FSecure Antivirüs

Resmi Web Sitesi

Sayfa: 1 2

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.