Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Güncel, Program Tanıtımları, Yazılım

2015 e Girerken En İyi ve Başarılı Antivirüs Programları

Yazan Tarih 25 Kasım 2014 – 01:31Yorum Yok

4.Norton AntiVirus : F-prot  tan sonra geçmişte en iyi antivirüslerden biri olup baba yazılımlardan biriydi.Bir ara o kadar sistemi ağırlaştıran sürümleri çıktı ki bilgisayara kurdunuz mu kaldırmanız bile zulümdü. Yeni sürümleri eskisi kadar yavaşlatmasada hızlıda sayılmaz masaüstü dosya sistemi taraması çok ağır. Ama onun dışında virüslerede pek göz açtırmıyor. Internet security olayı da koruması da güvenilir boyutta.

Norton Antivirüs

Norton Antivirüs

Norton Antivirüs Türkiye Resmi Web Sitesi

3.Kaspersky AntiVirus : En başarılı antivirüsler arasında ilk 3 ten hiç çıkmayan çok çok sağlam bir program. Ama fiyatları ateş pahası olduğundan artık yanına pek yaklaşılmıyor. Geri kalanı için pek söylenecek birşey yok kendimi ve bilgilerimi güvende hissetmek istiyorum diyorsanız antivirüs budur.

Kaspersky Antivirüs

Kaspersky Antivirüs

Resmi Web Sitesi

2.Bit Defender AntiVirus : Sistemi kasmaz yormaz, hızlı mı hızlı. Güncelleme konusunda çok çok iyi fiyatları deseniz abartı değil. Web taraması çok katı ve su sızmıyor diyebiliriz. Bitdefender yorumlarına bakarken genelde göreceğiniz yorum örnekleri bunlar olacak diyebilirim.

Bitdefender Antivirüs

Bitdefender Antivirüs

Resmi Web Sitesi

1.Eset Smart Security AntiVirus : Hafif, hızlı sistemi yormaz, gvirüs temizleme skor u bitdefendar a göre düşük te olsa da 2 günde bir güncelleme çıkarması sürekli bilgisayarınızı tarayıp zararlı olarak tespit ettiği dosyaları merkeze gönderip analiz ettirmesi eğer ki yeni bir virüs ise hemen güncellemelere girmesi en büyük artılarından. Web internet güvenliği denildiğinde de sürekli download yapıyorum web de çok farklı sitelerde geziyorum diyorsanız güvenli ellerdesiniz denebilir. Paket fiyatları tekli kullanıcı çok da olsa çok kullanıcılı antivirüs olarak satın aldığınızda çok uyguna geliyor diyebilirim. Ücretsiz 30 gün denemesini indirip kurun derim.

Eset Nod32 Antivirüs

Eset Nod32 Antivirüs

Nod32 Esest Resmi Web Sitesi

 

2015 yılına sağlam bir antivirüs yazılımı seçecekseniz Bit Defender veya Eset Smart Security öneriyorum. Ayrıca korsan antivirüs programı kullanmayın. Para vermek istemiyorsanız en iyisi ücretsiz antivirüs kullananlar dan olun. 

Sayfa: 1 2

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.