Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Avira PC Cleaner Yayınlandı

Yazan Tarih 04 Mart 2014 – 20:59Yorum Yok

PC Cleaner diğer anti-malware ürünleri ile paralel olarak kullanılabilecek bir tarayıcı.

Avira PC Cleaner herhangi bir kötü amaçlı yazılım tespit eder ve bilgisayarınızdan temizler. PC’nizi tarayabileceğiniz basit bir araçtır. Program kurulum gerektirmez ve mevcut güvenlik yazılımı ile çalışan herhangi bir Windows işletim sisteminde çalıştırmak mümkün.

Avira PC Cleaner Yayınlandı

Foreman_13597967_6495_pccleaner_540x672

Standart bir antivirüs yazılımından farklı olarak Avira PC Cleaner gerçek zamanlı koruma sunmaz; sadece bilgisayarınıza sızmış virüsleri bulma ve silme işlemlerini gerçekleştirir. Avira PC Cleaner’ın geliştirilme amacı eğer sisteminizde farklı bir antivirüs çözümü kullanıyor ve virüsleri sızdırdığından şüpheleniyorsanız başvurabileceğiniz yardımcı bir güvenlik aracı olmasıdır. Avira PC Cleaner bütün güvenlik yazılımlarının yanında ikinci bir güvenlik yazılımı olarak kullanılabiliyor. Uygulama diğer güvenlik yazılımlarıyla çakışmayacak ve sisteminizin çalışmasını aksatmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Avira PC Cleaner indir

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.