Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Bu PC Tweaker – Windows Bilgisayar ve Gezinti Bölmesi için Kısayollar Ekle

Yazan Tarih 10 Kasım 2013 – 17:55Yorum Yok

Windows Bilgisayar veya Gezinti bölmesi için özel kısayollar ekleme basit bir iş değil, ve istediğiniz sonuca ulaşmak için Kayıt Defteri Düzenleyicisi’ni veya başka bir sistem dosyaları ile yapmanız gerekebilir. Ancak, Bu PC Tweaker – bir yardımcı program ile birkaç fare tıklama ile özel öğeler eklemenize izin vererek bu işi bira biraz daha kolay yapmanız amaçlamaktadır.

This-PC-Tweaker-Add-Custom-Items-To-Computer-Navigation-Pane

Uygulama Varsayılan olarak, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile çalışmak üzere tasarlanmış, ‘Bilgisayar’ veya Windows 8 ve yüzde 8,1 olarak ‘Bu bilgisayar’ simge, bize sabit diskler, ağ klasörleri ve çıkarılabilir sürücüler kolay erişim sağlar.Öte yandan bu PC Tweaker size Belgelerim, Kütüphaneler, Denetim Masası, Klasör Seçenekleri, Ağ Bağlantıları ve daha birçok içerebilir birçok ek öğeler eklemenizi sağlar.

This-PC-Tweaker_Add-Custom-Items-To-Computer

Bu PC Tweaker arayüzü Bilgisayar ve Gezinti Bölmesi eklenen öğelerin listesi arasında gezinmek için en az iki ana sekme oluşturmanıza izin verir.Yeni bir kısayol almak için, sadece pencerenin sağ tarafına “Add New Item” ‘yi tıklatın ve sonra aşağıda gösterildiği gibi aşağıdaki listeden istediğiniz öğeyi seçmeniz gerekir. Daha da sezgisel tek seferde birden çok öğe ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm simgeleri işaretleyin ve “Add” düğmesini tıklayınız.

Add-New-Item

Bilgisayar klasör yanı sıra, bu PC Tweaker mümkün de Gezinti Bölmesi altında özel öğeler eklemek için yapar. Deneyimsiz için, Gezinti Bölmesi Dosyalar Explorer penceresinde sol tarafında bulunan, ve Sık adlı varsayılan olarak beş noktada, Bilgisayar, Ev Grubu, Kütüphaneler ve Ağ gösterir. Yukarıda tartıştığımız ne de anlaşılacağı gibi, Gezinti Bölmesi özel öğeler eklemek için prosedürü aynıdır. Ve bir kez istediğiniz kısayol ekledik, değişikliklerin etkili olması için “Restart Explorer’ı tıklayarak Explorer yeniden başlatın.

This-PC-Tweaker_Navigation-Pane

Başvuru için, aşağıdaki ekran iki özel kısayollar gösteriyor; Belgelerim ve bu PC Tweaker kullanarak Bilgisayar ve Gezinti Bölmesi altında Geri Dönüşüm Kutusu eklenmiştir

Add-Custom-Items-To-Computer

Şimdi sizde This PC Tweaker buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.