Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Google

Google Wave Davetiyesi İsteyenler

Yazan Tarih 26 Ekim 2009 – 19:1346 Yorumlar

Google Wave, Kelime anlamı dalga olan Wave, aslında birden fazla kullanıcının aynı alanda gerçek zamanlı iletişim kurabildikleri, resim ve videoları paylaşabildikleri, dokümanlar üzerinde çalışabildikleri yeni bir platform. Tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Google Wave’i dilerseniz Google’ın ilgili sayfasından kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz kendi web sitenize de kolaylıkla entegre edebileceksiniz.

Google’ un bu yeni servisi şuan beta aşamasında ve kullanmak isteyenler sadece google’ un  veya Google Wave daha önce davet edilmiş kişilerden edineceğiniz davetiyeler sayesinde bu servise dahil olabiliyorsunuz..

Bende geçen gün Google Wave kullanmaya başladım şuan elimde 20 tane Google Wave davetiyesi bulunuyor. Davetiyeleri sizlerle paylaşmak istiyorum. İyiblogcu.com üye olan ilk 20 kişiye davetiyeyi göndereceğim…

Not: Davetiye isteyenler sadece iyiblogcu.com üye olanlara gönderilecek konu altına yorum yazıp bana gönder yazıları dikkate alınmayacak..

Yeniden Google Davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.. Google Wave davetiye dağıtımı bu başlık altından takip edebilirsiniz..

Davetiye gönderilenler :

2009-11-05-75

46 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.