Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi, Güncel

Koton Jeans – Fahriye Evcen Kara Sevda Şarkısı (UZUN VERSİYON)

Yazan Tarih 08 Eylül 2016 – 23:37Yorum Yok

Pek çok markanında daha önce reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Fahriye Evcen’in Koton ile anlaşma yapmasının ardından 5 eylülde Koton Jeans Kara Sevda parçası ile reklamı yayınlandı. Barış Manço’nun bestesi olan ve dillerden düşmeyen Kara Sevda şarkısının fon müziği olarak kullanılması reklam filmini çok farklı bir havaya soktuğunu görmemek mümkün değil. Fahriye Evcen sosyal medya hesabındanda yaptığı açıklamada, “kariyerimin en heyecanlı günlerinden birini yaşıyorum” diyerek duyuruda bulundu.

Koton Reklamı Kara Sevda Şarkısı uzun versiyon izle ve indir.

İşte yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çok iyi tepkiler alan “Kara Sevda” temalı o reklamın uzun versiyonu. Kara sevda rock yeni versiyon.

“Şimdi Siyah Jean Moda” sloganı ile öne çıktığını gördüğümüz ve tamamen siyah beyaz olan reklam Uygar Kutlu tarafından çekildi.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.