Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

MailBird: Windows için Yeni Bir Ücretsiz E-posta istemcisi

Yazan Tarih 13 Temmuz 2013 – 12:41Yorum Var

E-posta müşterilerin posta ile ve özellikle birden fazla e-posta hesabı olanlar için güncel kalmak isteyen insanlar için oldukça önemlidir. Windows için Microsoft Outlook adlı bir varsayılan e-posta istemcisi var, temel kullanıcları için Microsoft Outlook ideal ama bazı gelişmiş özellikleri ihtiyaç duyan kullanıcılar için üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duyabilir.Mac OS X Sparrow için Sparrow gibi bir arayüz daha sonra Google tarafından satın alındı ​​Mac için ünlü e-posta istemcisi vardır Posta Kuş adında yeni bir e-posta istemcisi, ile geldi.  Posta Kuş çok basit bir arayüz ve farklı e-posta hesaplarına erişmek için özellikleri oldukça gelişmiş özellik sunuyor.

Bu yazının sonunda bağlantıyı kullanarak Mailbird indirebilirsiniz.  Uygulamayı kurduktan sonra, e-posta kimliği ile bağlanmak için talep edilecektir.

Microsoft Outlook ve diğer ücretsiz e-posta istemcileri kullanmış insanlar Mailbird yeni bir yığılmayı ücretsiz arayüzü göreceksiniz. Mailbird sade bir arayüzü bulunmakta, sağ tarafta mesajları okuma bölümünü görebilirsiniz. Sol kısımda ise klasörler yer alıyor. Yazı tipi, navigasyon tarzı, yeni messsages ve her şey tamamen yeni görünüyor.

mailbird-1

Eğer bir Gmail kullanıcısı iseniz, mükemmel e-posta ile eşitler ve Mailbird için tüm etiket ve klasörleri getirecektir.  Mailbird tüm Gmail kısayolları destekler, böylece Gmail’in web arayüzü aşina iseniz uygulamayı kullanmak için için, oldukça kolay olacaktır.  Bir diğer önemli özelliği bu tek bir yerden tüm bu uygulamalar ve e-postalarınıza erişmek için kolay bir yol sağlar Facebook, Dropbox, Google sürücü, vb gibi uygulamaları bağlayabilirsiniz.

mailbird-2

Ücretsiz sürümü olarak, reklam destekli ve her e-posta içinde altbilgi için bir “Mailbird gönderilen” bağlantı ekler.  Premium sürümü için, fiyatlandırma bilgileri web sitesinde satışa sunulacak.  Şimdi uygulama beta aşamasında ve tam sürümü olsa bile ücretsiz ve ücretli sürümleri olacak.  Ayrıca beta sürümü tam sürümü kullanılabilir olduğunda ücretsiz kullanıcılar için, daha sonra e-posta ekleyebilirsiniz sadece bir e-posta destekler.

mailbird-3

Windows için iyi bir e-posta istemcisi arıyorsanız, Mailbird mükemmel bir seçimdir.  Eğer isterseniz ücretsiz sürümü deneyin. Ayrıca yorum olarak bizimle deneyimlerini paylaşmak ve arkadaşlarınızla bu yazı paylaşmak unutmayın.

Mailbird ücretsiz indir

Yorum Var »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.