Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Microsoft, tablet cihazlar için optimize edilmiş Windows 8 için Uzak Masaüstü uygulaması

Yazan Tarih 21 Kasım 2013 – 20:14Yorum Yok

Microsoft, yeni uygulama tasarım ilkeleri kullanılarak tablet cihazlar için optimize edilmiş Windows 8 için yeni Uzak Masaüstü uygulaması, kullanılabilir hale gelmiştir. Uzak Masaüstü uygulaması, Windows Store Verimlilik bölümünde indirebilirsiniz.

Biz birçok, kullanımı basit, sezgisel UI tutmuş ve dokunmatik dostu. Bağlantı yapmak için gerekli etkileşimlerin sayısı minimumda tutuldu ve geliştirmeleri Microsoft resmi bir blog yazısı belirtilen “doğal bağlantı özelleştirme tutmak için yapılmıştır.

Microsoft, Windows 8 için yeni bir Uzak Masaüstü uygulaması yayımladı, ancak Uzak Masaüstü Bağlantısı istemci Ayrıca Windows 8, yanı sıra Windows Server 2012 için güncelleştirilmiş ve geliştirilmiş kalmamış. App yeni Windows UI tasarım prensibi izler ve tablet ya da dizüstü bilgisayarlarda çalıştırdığınızda minimum sistem kaynağı kullanımı yanı sıra artırılmış pil ömrü sağlar.

sshot-26

Uzak Masaüstü uygulamasıyla uzaktaki bir bilgisayara ve iş kaynaklarınıza hemen her yerden bağlanabilirsiniz. Uzak Masaüstü istemcisinde bulunan ve işinizi istediğiniz yerden yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanan RemoteFX ile zengin bir etkileşim deneyimine sahip olun.

Özellikleri

  • Tüm uzak bağlantılarınızı giriş ekranında görün ve tek bir dokunuşla açın.
  • RemoteApp ve Masaüstü Bağlantıları aracılığıyla yayımlanan iş kaynaklarına erişin ve bunları yönetin.
  • Aynı anda birden çok uzak masaüstüne bağlanın. Aynı anda birden fazla görev üzerinde çalışırken farklı oturumları gözünüzün önünde bulundurun.
  • Dokunmatik klavyeyi, Dokunma İşaretçisini, Döndürme ve Yakınlaştırma özelliklerini kullanarak uzak oturumunuzdaki uygulamalarda kolayca gezinin.
  • RemoteFX WAN Aktarımı geliştirmeleriyle bağlantınızın kalitesini otomatik olarak algılayın ve en iyi duruma getirin.
  • Tüm uzak bağlantılarınızın ayarlarını bir kerede veya tek tek özelleştirin.

Notlar : Bu sürümde şu güncellemeler bulunur: • Gelişmiş performans ve güvenilirlik. • Ekran klavyesinin kolay görüntülenmesi için eklenen yeni bir komut çubuğu düğmesi. • RemoteApp ve Masaüstü Bağlantıları kaynaklarını doğrudan uygulamadan yönetebilme olanağı.

Şimdi sizde Uzak Masaüstü uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.