Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Tanrı Modu ile Windows 8.1 Gizli Özellikleri

Yazan Tarih 15 Aralık 2013 – 20:37Yorum Var

Tanrı modu tek bir yerde tüm Windows Gizli özelliklere erişmek için en kolay yollarından biridir. Tanrı modu yardımı ile özellikleri ve işletim sisteminin fonksiyonları çok erişebilirsiniz.

Windows 8.1 kullanıcı ve sistem ayarlarını oynamak ve ayarlamak için çok zaman geçiriyorsanız, o zaman Tanrı modu sizin için gerçekten yardımcı olur. Bu gizli özellik ile kolayca tek bir yerden sisteminizi yönetebilirsiniz. Bugün, bu kılavuzda size Windows 8.1 ile PC’nizi kontrol etmek için tüm seçenekler var sağlayacak hileyi göstereceğim. Bu hile, Windows 8.1, Windows 8, Windows 8 RT, Windows 7, Windows Vista ve diğerleri gibi tüm windows platformu üzerinde çalışacak.

Hile çok basit ve Windows sistem üzerinde uygulamak birkaç saniyenizi alır. Eğer masaüstünde yeni bir klasör oluşturun ve yeniden adlandırarak aktif duruma getirilir. Godmode klasör oluşturulduktan sonra, tek bir yerde tüm pencereleri 8.1 gizli özellikleri görebilirsiniz. Buradan birçok değişiklik yapabilir ve sistem tweaks uygulanır.

Windows-Go-Mode

Windows 8 ve 8.1 için God Mode etkinleştirme nasıl yapıldığını görelim :

Windows God Mode etkinleştirin

Masaüstünü sağ tıklayın. Yeni / Klasör tıklayın.

sshot-1

Yeni Klasör Masaüstünde oluşturulduktan sonra klasörü yeniden adlandırın göründüğü gibi tam olarak aşağıda adı yapıştırın.

sshot-2

Not: Eğer Godmode dışındaki icon ve adını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Godmode simgesini çift tıkladığınızda büyük bir liste göreceksiniz.Bu listede yer alan uygular ile sistemize tam müdahalede bulunabilirsiniz.

sshot-3

 

Yorum Var »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.