Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Android, Güncel

Whatsapp’a Bilgisayardan Nasıl Girilir, Ücretsiz İndir!

Yazan Tarih 22 Ocak 2015 – 13:37Yorum Yok

Hoşgeldin Windows için Whatsapp!

Cep telefonlarının gözde mesajlaşma programı olan WhatsApp’ı artık bilgisayardan çalıştırmak mümkün. kötü haber WhatsApp’ın Apple firmasının kısıtlamaları nedeniyle, şu an için, iOS masaüstü whatsapp indirmeyi bekleyenler bu özellikten yararlanamıyor. Whatsapp hem akıllı cep telefonlara hem de windowsa whatsapp kurma yapılabiliyor.

Whatsapp Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınızdan Web üzerinden giriş yapmak için Google chrome tarayıcını kurmanız ve ardından whatsap  https://web.whatsapp.com/ adresine girin. Girdikten sonra aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir.

Whatsap nasıl kullanılır. Bilgisayardan nasıl giriş yapılır?

Öncelikle ekranda çıkan QR kodu WhatsApp içinden telefonunuza okutmanız gerekiyor.
Böylelikle Whats App ile web uygulaması telefonunuzla bağlantı kuruyor eşleşiyor ve sohbete bilgisayarınız web sayfanız üzerinden devam edilebiliyor.

Kare kodu okutmak için için akıllı telefonunuzu açın whatsapp uygulaması menüsüne girip Whatsapp Web seçeneğine girin. Cep telefonunuzun kamerası açılacak ve ekrandaki siyah kodu okutmanız istenecektir. Okutma işleninden sonra artık cep telefonunuzun android işletim sistemi için whatsapp ı bilgisayarınızla senkron olarak kurmuş oluyorsunuz.

Burada unutmamanız gereken Whatsapp ı son sürüm android, iphone, cep telefonu uygulamasını kurmuş olmanız gerekiyor. 

 

Şimdi Son sürüm whatsapp’ı indir.

İşte whatsapp windowsda böyle görünüyor!

Whatsapp Windows Kurulumdan Sonra

Aklınıza takılan sorularınız olursa veya WhatsApp windows uygulaması kurarken kurulumda hata alıyorsanız kuramıyorum diyorsanız yorum olarak aşağıda yazın elimizden geldiğince chrome, firefox, internet explorer için whatsapp kurulum yardımı yapalım.

 

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.