Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Internet Explorer

Windows 7 için Internet Explorer 11 İndir – Yeni Özellikleri

Yazan Tarih 10 Kasım 2013 – 18:33Yorum Yok

Perşembe günü Windows 7 için Microsoft Internet Explorer 11 sürümü yayınladı. Bir süre için bir Release Preview olarak indirilen İnternet Explorer 11 şimdi Microsoft genel olarak tüm Windows 7 kullanıcıları için son kararlı sürümünü yayınladı.

Download-Internet-Explorer-11-For-Windows-7

IE kullanım payı Chrome ve Firefox yükselen popülaritesi son zamanlarda nedeniyle internet kullanıcıları arasında büyük bir düşüş görmüş olsa da, Microsoft, yeni sürüm rakiplerine göre% 30 performans artışı ve daha az aksaklık yaşandığını iddia ediyor.

Internet Explorer 11′ in Yeni Özellikleri

Yazılım devi IE 11, Internet Explorer 10’dan yüzde 9 daha hızlı sayfa yükleme süresi ve yüzde 30 rakip tarayıcılar daha hızlı olduğu sonuç içinde bir çok değişiklik yaptı.

JavaScript performansı da radikal bir destek var. IE11 kadar yüzde 9 gibi JavaScript destekleyen web sitelerinin performansını artırmak için tasarlanmıştır yeni Chakra just-in-time  Java derleyicisi bulunuyor. Buna ek olarak, yeni bir tarayıcı ECMAScript6 standart farklı bileşenlerini destekler.

IE11 de web geliştiricileri için birkaç daha hoş değişiklikler var. Örneğin, işlemci güç tüketimini azaltarak ve genel görsel işleme kalitesini artırmak, GPU üzerine işleme WebGL grafik yükünü. Başka bir geliştirici dostu gelişme bu eklentileri için gerek kalmadan HTML5 video çalıştırmak mümkün.

Windows 8 ve 8.1 IE11 kullanacak olanlar için yeni işletim sisteminin yeteneklerini için birçok yeni özellik sayesinde keyfine varacaksınız. Örneğin, büyük ölçüde çoklu görev artırır ekranın her iki tarafında hızlı erişim, hem de yeni bir tarayıcı için Başlat ekranına doğrudan favori siteleri sabitleyebilirsiniz.

Genel olarak, popüler Internet Explorer’ın en son yineleme tabloya bir sürü iyileştirme getiriyor. Bu 95 dilde dünya çapında kullanılabilir.

Windows 7 için İnternet Explorer 11‘ i Microsoft’ un resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.