Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Windows 8.1 Update 1 yapı 17025 sızdı!

Yazan Tarih 22 Şubat 2014 – 14:19Yorum Yok

Windows 8.1 Update 1 tamamlanmak üzere olmasına rağmen, internete sızmaya devam ediyor…

Windows 8.1 Update 1’in MSU sürümünün internete sızmasının 1 hafta ardından, daha yeni bir yapı (9600.17025) internette yayılmaya başladı. MSU sürümlerini yükleyebilmek için halihazırda tüm güncellemeler yüklenmiş bir Windows 8.1’e ihtiyaç duyuluyor.

2014022110480425572

Yapıyı ilk sızdıran Twitter’ın ünlü sızıntı hesabı “Wzor”, indirmenin hem 32-bit, hem de 64-bit sürümlere uygun olduğunu iddia ediyor. Güncellemenin escrow aşamasına gelmesine, yani temelde tamamlanmış olmasına rağmen bu yapının ortaya çıkması, Microsoft’un son birkaç hatayı ortadan kaldırmak istediğinin bir işareti.

Microsoft, Update 1 hakkında henüz herhangi resmi bir açıklama yapmadı. Güncellemenin işletim sistemine birçok küçük geliştirme getirmesi, klavye ve fare kullananların hayatını kolaylaştıracak değişiklikler sunması bekleniyor.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.