Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Windows 8.1 Yükseltme – Adım Adım Kurulum Klavuzu

Yazan Tarih 19 Ekim 2013 – 21:57Yorum Yok

Microsoft tarafından önerilen gibi Windows 8.1 resmi olarak 17 Ekim günü çıktı. Yeni güncelleştirme, Başlat düğmesi geri döndü gibi yeni değişiklikler, erken görünümü, App gelişmeler, senkronizasyonu akıllı SkyDrive ve daha fazlası ile geldi.

Eğer var olan Windows 8 kullanıcı iseniz yeni Windows 8.1 güncelleştirmeyi yüklemek daha kolay. Eğer Windows’ un eski sürümünü kullanıyorsanız o zaman Windows 8.1 satın almak ve bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.

Windows 8.1 yükseltmek için Adımlar takip edin.

Bugün bu kılavuzda sizin veri kaybı olmadan kolayca Windows 8.1 ile Windows 8 PC yükseltme nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Ama önce Güncelleştirme işlemini başlatmak için önemli dosyalarınızın yedeğini almayı unutmayınız?

Bu bağlantıyı tıklayarak Windows App Store açın.

Windows App Store linkine tıkladığınızda Windows 8.1 güncellemesi hazır olduğu mesajını göreceksiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsü göreceksiniz.

windows-8-1-upgrade-steps-640x359

Windows 8 PC güncellemek için Yükle (Download) düğmesini tıklayın. Windows 8.1 Güncelleştirmesi arka planda yüklenmeye başlayacak. Yalnız bu işlemi başlatmadan önce diskinizde yeterli alan olduğundan emin olun.

Windows-8.1-install

NOT: – Kurulum herhangi bir nedenle kesilirse, size Store’a geri dönüyor ve tekrar güncelleştirme indirerek kaldığı yerden güncelleştirme yeniden başlatabilirsiniz.

Güncelleme Windows üzerinde indirildikten sonra, bu yükleme işlemini tamamlamak için bilgisayar yeniden soracaktır. Yeniden başlatma düğmesine basın ve kurulumu bitirmek için bir süre bekleyin.

Windows-8.1-Restart

PC yeniden tamamlandıktan sonra, Dullar Microsoft yazılım lisans koşullarını kabul etmek isteyecektir, devam etmek için Kabul’ ü tıklayın. Bundan sonra kurulum ayar sayfası göreceksiniz, tıklayın. Kullanım ayarları ve kurulumu tamamlamak için devam düğmesini tıklayın. Şimdi sonunda şifrenizi ve Microsoft hesabınızda oturum açın. Bir daha yeniden başlattıktan sonra Windows PC’de yeni Başlangıç ​​ekranı göreceksiniz.

Windows-8.1-Start-Screen

Şimdi Windows 8 PC, Windows 8.1 en son sürümü ile güncel masaüstü ve Windows 8.1 yeni bir özelliklerinin keyfine varacaksınız.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.