Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows Live

Windows Live Aile Koruma Filtresinin Kaldırılması

Yazan Tarih 01 Nisan 2009 – 18:1846 Yorumlar

Windows Live Aile Koruması, ebeveynlerin çocuklarını çevrimiçi ortamda çocukların güvende olmasını sağlamak için geliştirilen Windows LiveOneCare aile koruma ürününündür.

Aile Koruma Filtresini kullanamayanlar için canın sıkıcı bir hale sokuyor hiç bir siteyi açmadığından yakınıyorlar.. bir kaçgün yorumlarda Windows Live Aile Koruma Filtresinin nasıl kaldırıldığı soran ziyaretcilere yardımcı olmak amacı ile bu konuyu açtım.

Windows Live Aile Koruma Filtresinin Kaldırılması


Windows Live Aile Koruma Filtresinin Kaldırılması için adımları takip edin. Şimdi Windows Live Aile Koruma Filtresinin nasıl kaldrıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım .

Başlat | Denetim Masası | Programlar ve Özellikler uygulamasını başlatın..

Program ve Özellikler kısmından Windows Live Temel Parçalar’ ı bulup iki defa tıklayın..

Windows live Programlarını kaldır veya onar penresinde Kaldırı seçin.. Devam tıklayın.

Kaldırmak istediğiniz programı seçin penceresinde Aile Koruması seçin. Devam tıklayın..

Seçtiğimiz Aile Koruması kaldırılıyor..

Kaldırma işlemi bittikten sonra yaptığınız işlemin değişikliğin uygulana bilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatın..

46 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.