Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Tekno Haber

Yapay zekaya sahip konuşan Akıllı Barbie Bebekler Geliyor!

Yazan Tarih 04 Mart 2017 – 00:13Yorum Yok

Biliyorsunuz Barbie kız çocuklarının sınırsız potansiyelini yıllardır destekliyor. Barbie 2017 yılında en yeni ve son gelişmiş modellerini New York’ta düzenlenen oyuncak fuarı’nda tanıttı. Oyuncaklarına teknolojiyi entegre ederek ilk yapay zeka barbie bebeğini çıkaran firma, Hello Barbie ve wi-fi kablosuz bağlantı özelliği ile sesli komutlarla çalışan Hello Dreamhouse modelini Amerika’da kısa sürede satışa sundu.

Akıllı Barbie Bebek

Akıllı barbie bebekleri henüz Türkiye pazarına şu an sunulmadı.

Türkiye’de sonbaharda satışa sunulacak DreamWorld oyuncak serisinin en son ürünü ‘Barbie ve Muhteşem Atı’ kullanıcısının komutlarına karşılık verebiliyor. Ses ve hareket haricinde dokunmatik ve sesli bir algılayıcısı ile çocuklarla etkileşime giriyor. 360 derece dönebilen, yürüyebilen, şarkı söyleyip dans eden ve yiyecek isteyen Muhteşem At, temas edildiğinde burnunu hareket ettiriyor ve komutlara sorulara başını sallayarak evet ya da hayır diyebiliyor.

Gerçek ünlülülerin barbie bebekleri üretti. Gelecek nesillere ilham verecek rol modellerin içinde Sundance’ten Ava Duvernay; 2012 Londra Olimpiyatları’nda kadınlar artistik jimnastikte olimpiyat şampiyonu olarak Gabby Douglas; American Bale Tiyatrosu’nun ünlü isimlerinden Misty Copeland ve ilk büyük beden model Ashley Graham gibi ünlüler yer alıyor..

Kanatlarından baloncuklar çıkaran yeni Baloncuklar Perisi Barbie, köpeğini yürüyüşe çıkarırken aynı anda tuvalet eğitimi de verebilen Barbie. Doğum Yapan Sevimli Köpeği, saç rengi değişebilen ve saçlarına değişik şekiller verilebilen “Etkileyici Saçlar Barbie modeli” bu yıl Türkiye’de de satışa sunacağı en son modeller arasında yer alıyorlar.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.